Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Атестація

Атестація – крок до майстерності

Педагоги не можуть успішно когось учити,
якщо водночас ретельно не вчаться самі
Алі Ашпероні

 

       Нині всі навчальні заклади атестуються за новим Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, метою якого є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.
      Атестація педагогічних працівників – екзамен для викладачів, це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.
      Готуючись до атестації, в  ДПТНЗ «Першотравенський гірничий ліцей» проводиться детальна, професійна перевірка комплексів методичного забезпечення педагогічних працівників. Основними принципами членів атестаційної комісії є відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об’єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності.

 

 

Типове положення про атестацію

Наказ про підсумки проведення атестації 

Наказ про створення атестаційної комісії

Списки викладачів, які атестуються

План роботи атестаційної комісії

Графік проведення атестації

Графік роботи атестаційної комісії

Результати атестації

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика