Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Віртуальні виставки та буктрейлери

 

 

Книжкова поличка «Україна – країна, яка вражає і дивує»

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові, крові наших предків. Впевнений у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до свого міста та своєї України. Повірте, без цього дуже важко досягти поставленої мети.

З нагоди 30-ї річниці проголошення незалежності України та з метою гідного відзначення пропонуємо переглянути книжкову поличку «Україна – країна, яка вражає і дивує»

В книгах, представлених на поличці, викладено матеріали історичних досліджень минулого та аналітичні нотатки про сьогодення нашої держави.

 

ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА-ШАНА "БЕРЕГИНЯ УКРАїНСЬКОГО НАРОДУ"

Так, вона вміла крізь сльози сміятись, серед лиха співати пісні… 25 лютого день народження геніальної поетеси Лесі Українки. Силою таланту і духу, вона навчилась приборкувати нестерпний фізичний біль, а її гостре як криця слово, гартує волю і характер українців в часи тяжких випробувань.

До пам’ятної дати – 150-річчя Лесі Українки, для здобувачів освіти і не тільки, представлено віртуальна виставка-шана, "Берегиня - українського народу”, на якій представлено твори та матеріали про життя і діяльність поетеси. Цікавим для читачів буде літературно-художнє  видання ,,Горить моє серце”. До запропонованої читачеві книжки ввійшли вірші та поеми Лесі Українки, чия літературна спадщина є невід'ємною, обсяговою і потужною частиною духовної скарбниці нашого народу, повноцінною складовою всього світового красного письменства.

ВІРТУАЛЬНА ХУДОЖНЬО-ЛІТЕРАТУРНА ВИСТАВКА БІБЛІОТЕЧНИХ МАТЕРІАЛІВ "ОСКАР УАЛЬД - КОРОЛЬ ЖИТТЯ, ПРИНЦ ПАРАДОКС"

Активно включилася в популяризацію вивчення англійської мови бібліотека при проведенні тижня англійської мови та зарубіжної літератури. (01.02 - 05.02.2021)

На протязі тижня  в бібліотеці презентували віртуальну художньо-літературну виставку бібліотечних матеріалів  «Оскар Уайльд – король Життя, принц Парадокс».

Дотепний красень з довгим волоссям у запаморочливому вбранні з незмінною квіткою гвоздики в петлиці, надзвичайно ерудований, з тонким почуттям гумору, відчуттям прекрасного та впевнений у власній неперевершеності, він завжди перебував у центрі уваги та був улюбленцем публіки. Він – це Оскар Уайльд.

Книжкова виставка розповідає користувачам про життєвий і творчий шлях автора роману «Портрет Доріана Грея», збірки оповідань «Злочин лорда Артура Севіла», літературно-критичних діалогів «Задуми», п’єс «Віяло леді Віндермір», «Жінка, яка не варта уваги», «Ідеальний чоловік» та ін.

Життя і творчість Оскара Уайльда тогочасне суспільство сприймали по-різному: для когось він був шукачем краси, поетом, філософом, письменником, «найкращим із сучасних драматургів»; для інших – рабом прози, який усе життя грав чужу роль; ще для певної категорії він – майстер краси, «король життя», естет, неординарна особистість, яка жила за власним сценарієм.

Наша бібліотека розкриває свої  книжкові фонди, які стануть в нагоді здобувачам освіти, викладачам, майстрам в/н та тим, хто цікавиться творами Оскара Уальда та бажає вдосконалити свої вміння і навички читати англійською.

КНИЖКОВА ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА-ІНФОРМАЦІЯ "КНИГИ ПРО ЄВРОМАЙДАН"

Першотравенський гірничий ліцей разом з командою Global Digniti Day в Україні й EdCamp Ukrainе долучився до Всесвітнього Дня Гідності та Свободи 2020 – наймасштабнішого у Європі! Цього року він відбудеться у символічний проміжок з 21 листопада – Свята гідності та свободи України – до 9 грудня – Дня боротьби з корупцією за магістральної підтримки Проєкту USAID

В рамках проведення  заходів бібліотекар підготувала книжкову віртуальну виставку-інформацію «Книги про Євромайдан».

Майдан 2004 року та Революція Гідності 2013 року стали символом Свободи і Гідності українського народу. Українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

ТЕМАТИЧНА ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА-ПОРАДА "СЛОВНИКИ - СКАРБНИЦЯ УКРАЇНСЬКОГО СЛОВА"

В рамках проведення Тижня української писемності та мови 06.11.2020 бібліотекар Пшеничка-Дрох О. О. підготувала тематичну віртуальну виставку-пораду «Словники - скарбниця українського слова»

КНИЖКОВО-ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА "ГОЛОВНА КНИГА КРАЇНИ"

День Конституції України традиційно відзначається 28 червня, а в 2020 році офіційне свято припадає на неділю. Рівно 24 роки тому наша держава отримала Основний Закон, за яким ми й живемо досі, тож ця дата справді важлива для кожного українця.

До вашої уваги книжково-віртуальна виставка присвячена   Дню Конституції України.

ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА-ШАНА "ВЕЛИКЕ І ВІЧНЕ СЛОВО ШЕВЧЕНКА"

З нагоди 206-річниці з дня народження Шевченка Т. Г. віртуальна виставка "Велике і вічне слово Шевченка"

            

БУКТРЕЙЛЕР  Ліна Костенко "Крила" приурочений 90-річчю письменниці 

А ТРЕБА ЖИТИ! ЯКОСЬ ТРЕБА ЖИТИ
ЦЕ ЗВЕТЬСЯ ДОСВІД, ВИТРИМКА І ЧАС
.

            

Віртуальна виставка "Новинки січня 2020"

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика