Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2019 » November » 20 » Навчальний захід з учнями ліцею на тему: «Правила пожежної безпеки».
16:03
Навчальний захід з учнями ліцею на тему: «Правила пожежної безпеки».

   

З 19.11.2019 р. по 20.11.2019 р. у ДПТНЗ «Першотравенський гірничий ліцей» з метою запобігання нещасним випадкам, виникненню пожеж, активізації знань з правил пожежної безпеки та правил поведінки у випадках пожеж в ліцеї, в побуті інженером з ОП проведений профілактичний захід з учнями ліцею на тему: «Правила пожежної безпеки».

      

1. Інженер з охорони праці, бібліотекар організували перегляд відеороликів у бібліотеці на тему «Заходи пожежної безпеки при користуванні електроприладами, газовими приладами, вогненебезпечними речовинами та матеріалами», «Правила користування вогнегасниками». 

       

2. Інженером з ОП була підготовлена та показана презентація на зазначену тему, наведена статистика пожеж в Україні. Учням було розказано про основні причини пожеж, типи вогнегасників, класи пожеж, правила пожежної безпеки в ліцеї, знаки пожежної безпеки, які використовуються у сфері протипожежного захисту та пожежогасіння та дії у разі виникнення пожежі.

      

Була надана інформація щодо надання першої домедичної допомоги при термічних опіках, а також про існуючі нормативні акти з пожежної безпеки – «Правила пожежної безпеки в Україні», «Правила пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України», «Правил експлуатації та типових норм належності вогнегасників».

      

    В процесі проведення заходу учні задавали питання, які їх цікавили, а також відповідали на підсумкові запитання інженера з ОП по перевірці отриманих знань.

Переглядів: 264 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика