Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2020 » September » 22 » 21 вересня Міжнародний День Миру
10:46
21 вересня Міжнародний День Миру

МИР!

Це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скрізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного. Мир – це свято всіх людей, свято всіх дітей. Без миру нема дитинства, нема майбутнього.

Міжнародний День Миру

був заснований у 1981 році резолюцією 36/67 Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй і присвячений зміцненню ідеалів миру як всередині країн, так і між усіма націями та народами. У 2002 році Президент України підписав Указ №100/2002 від 05 лютого 2002 року, який проголосив 21 вересня Національним днем миру.

Асамблея заявила, що День Миру буде відзначатися як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримувати припинення воєнних дій протягом цього дня.

Учні Першотравенського гірничого ліцею долучилися до святкування Міжнародного Дня Миру та провели урок-свято. На базі молодіжного центру навчання та дозвілля  групи № 33/18 та група № 24/19 разом з викладачами суспільних дисциплін Селівановою А. І., Безкровною В. А. та бібліотекарем Пшеничка-Дрох О. О. говорили про мир,  про війну, Донбас, шахтарів, які зараз на війні, хвилиною мовчання згадали про захисників, які не повернулися в рідні домівки, та разом виготовляли голубів. Адже загальновідомим символом МИРУ є голуб, тому символічно, що саме цей символ виготовляли ліцеїсти, як символ миру та духовного розвитку нації. Потім робили інсталяції до ДНЯ МИРУ, які помістили в фойє ліцею.

Міжнародний День Миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття.

Переглядів: 229 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика