Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2019 » May » 23 » Майстер-клас  «Безпека праці – запорука збереження здоров’я та життя людини»
10:23
Майстер-клас  «Безпека праці – запорука збереження здоров’я та життя людини»

17 травня 2019 року на базі Західно-Донбаського професійного ліцею м. Павлограда  для заступників директорів навчально-виробничої роботи, інженерів з ОП закладів професійної (професійно-технічної)  освіти був  проведений майстер-клас  «Безпека праці – запорука збереження здоровя та життя людини» згідно наказу Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, на якому була присутня інженер з охорони праці  ДПТНЗ «Першотравенський гірничий ліцей» Колодяжна І.П.

Перед присутніми виступав директор Західно-Донбаського професійного ліцею Степаненко В.Д., який розповів історію закладу; розповів про організацію роботи з охорони праці і безпеки життєдіяльності; поділився досвідом роботи закладу щодо створення системи управління охороною праці та безпекою життєдіяльності.

На заході виступила заступник директора з навчально-виробничого навчання Західно-Донбаського професійного ліцею, яка розповіла про створення безпечних умов з охорони праці під час навчально-виробничої роботи; організацію роботи з охорони праці під час адміністративно-господарчої  діяльності в закладі.

Також з докладом виступила заступник директора з навчально-виховної роботи, яка розповіла про організацію роботи з охорони праці під час навчально-виховного процесу, позаурочної діяльності.

Мандрикевич Б.М., провідний фахівець департаменту освіти і науки облдержадміністрації, нагадав закони, нормативно-правові акти з організації ОП та БЖД у закладах освіти, наголосив на дотриманні вимог з охорони праці в діяльності закладів.

Жерновков О.М., методист навчально-методичного центру ПТО у Дніпропетровській області, розповів про зміни у звітності з охорони праці; були названі кращі спеціалісти з охорони праці закладів області.

Також на заході виступив старший викладач кафедри природньо-математичної освіти Дніпровської академії неперервної освіти Нікульченко В.В., який розповів про документи, які регламентують порядок проведення розслідування нещасних випадків під час навчально-виховного процесу з учнями, на виробництві з працівниками, та в побуті. Розказав про зміни в порядку проведення та обліку нещасних випадків з працівниками.

Учасники майстер-класу відвідали майстерні, навчальні кабінети закладу; також оглянули кабінет з охорони праці.

Переглядів: 364 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика