Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2019 » May » 27 » Звіт про проведення тиждень Європи
18:25
Звіт про проведення тиждень Європи

День Європи – свято, що відзначається офіційно в Україні (з 2003 року щорічно) у третю суботу травня.

Вже традиційно з 20 по 24 травня у Першотравенському гірничому проходив Тиждень Європи, який мав на меті поглибити знання учнів про Європу та формувати у ліцеїстів європейські цінності. Багато заходів було організовано та проведено викладачем суспільних дисциплін.

 Розпочався тиждень Європи з вікторини «Що я знаю про Європу?».

Учні груп 11/18, 13/18, 14/18 приймали участь у вікторині, в ході якої сформували розуміння єдиного Європейського простору.

Ліцеїсти ознайомились з історією виникнення офіційного свята - Дня Європи; розширили знання про європейські країни, зрозуміли важливість Європейського об'єднання; усвідомили місце України серед країн Європи та належності її до євро­пейської сім'ї народів; сформували патріотичні почуття; розвили  творчі здібності .

 

Конкурс капітанів.

  

  

 

 

21.05.19 Відбулось засідання історичного гуртка «Патріот». Здобувачі освіти дізнались про те, як впливає Конституція України на членство в Європейському союзі.

15.05.2019 групи №11/18, 14/18 разом з викладачем суспільних дисцплін Безкровною В. А., викладачем Прилуцькою Н. П., бібліотекарем Пшеничка-Дрох О. О. долучились до Всеукраїнського відкритого онлайн-уроку “Європа починається з тебе», який демонстувався на YouTube-каналі “Укрінформ”.

23.05.2019  В бібліотеці ліцею відбувалась книжкова виставка на тему «Європа спільний дім», яку організувала бібліотекар Пшеничкою -Дрох О.О.

 

Ліцеїсти на заключному етапі тижня взяли участь у просвітницькій акції: "Україна на шляху до європейської інтеграції та членства в НАТО".

Тиждень Європи закінчився і можна з впевненістю сказати Україна - це Європа. А ми європейці.

Переглядів: 270 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика