Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2019 » May » 29 » Міжнародний Форум на тему: «Соціальне партнерство в професійній освіті»
11:29
Міжнародний Форум на тему: «Соціальне партнерство в професійній освіті»

         23 травня 2019 року  в.о. директора ДПТНЗ «Першотравенський гірничий ліцей» Казмірова Л.Л. прийняла участь у міжнародному Форумі на тему: «Соціальне партнерство в професійній освіті».

   Форум було проведено за ініціативи Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини з залученням бізнес-спільноти за участю німецьких партнерів від організації роботодавців NORDMETALL, організацій міжнародного співробітництва GIZ та інших впливових організацій Німеччини, обізнаних в питаннях дуальної системи освіти.

         На форумі було розглянуто підсумки виконання українсько-німецького проекту «EXAM Дніпро», спрямованого на впровадження в професійне навчання німецького досвіду з дуальної системи освіти. До цього Проекту залучилось понад 150 підприємств – великих, середнього розміру та малого бізнесу Дніпропетровської області та інших регіонів України, для яких надійне забезпечення виробництва кваліфікованими робітниками є нагальною потребою.

         Активну участь у Проекті приймали також наші партнери ПрАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ», співпраця з якими сприяла впровадженню в навчальний процес елементів дуальної освіти.

Переглядів: 221 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика