Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2021 » April » 8 » 7 квітня Всесвітній день здоров'я
18:42
7 квітня Всесвітній день здоров'я

Всесвітній день здоров’я щорічно відзначається 7 квітня. Традиція проводити в цей день заходи, присвячені проблемам збереження здоров’я та профілактики захворювань, приурочена дню створення у 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), на яку покладено вирішення міжнародних проблем, пов’язаних з охороною здоров’я населення планети. 7 квітня 2018 року відзначається 70-річний ювілей з дня вступу в силу Статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Саме цей день прийнято відзначати у міжнародному масштабі як Всесвітній день здоров’я.

Мета заходів – привернути увагу до проблем охорони здоров’я та необхідності розгорнутої й всеохопної профілактики захворювань, здорового способу життя

Цього дня класний керiвник i вчитель бioлогiї провела виховну годину "Зупинка у мicтi Здоров’я". Здобувачі освіти прослухали  цiкаву  iнформацiю та переглянули вiдео. Зробили певнi  висновки про те, як оберiгати своє здоров’я. Урок проведено з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

В межах проведення заходів до Всесвітнього дня здоров’я в бібліотеці ліцею експонувалася виставка-заклик «ПАМ`ЯТАЙ! Здорова молодь, здорова нація». Бібліотекарка традиційно проводить тематичні виставки з метою привернути увагу користувачів бібліотеки до злободенних проблем та актуальних питань . Зокрема, виставка на тему охорони здоров’я спрямована на підтримку у пропагуванні здорового способу життя. До уваги відвідувачів бібліотеки представлені книги, періодичні видання та бібліотечні матеріали.

        

Переглядів: 71 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика