Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2019 » June » 26 » «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо»
08:12
«Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо»

З нагоди свята День Конституції, який ми будемо відзначати 28 червня 2019 р. викладач технічних дисциплін Прилуцька Н.П. за участю бібліотекаря з групами №11,13,14 провели правову годину-роздум «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо». Надія Петрівна ознайомила ліцеїстів з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкувавши шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України.

  

Крім того, з метою ознайомлення продемонстрували відеофільм «Конституція незалежної України – історія свободи». В кінці заходу здобувачі освіти мали можливість прийняти участь в пізнавальній вікторині-тест «Конституція – головний закон України». Діти із задоволенням відповідали на запитання, які стосуються Конституції України.

  

Всі присутні мали змогу ознайомитись з книжковою виставкою-експозицією «Головна книга країни», яка відображає найважливіші історичні моменти конституційного процесу на складному і довгому шляху державотворення України.

  

Основний закон визначив найціннішим життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надав кожному українцю можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання.

Саме тому обов’язок кожного з нас – поважати Конституцію та дотримуватись її приписів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як демократичної та рівноправної зі світовою спільнотою держави.

Переглядів: 259 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика