Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2019 » September » 13 » Знайомтесь – Європейський Союз.
09:07
Знайомтесь – Європейський Союз.

Європейський Союз – це сім’я демократичних Європейських країн, які об’єдналися заради миру та процвітання. Євросоюз – це не держава, що має замінити існуючі держави, і він також значно більший за будь-яку міжнародну організацію.

  

З метою розширення знань з питань європейської інтеграції, отримання нової інформації про європейські країни, задля виховання у молоді шанобливого ставлення до історії, культури, традицій інших країн та сприяння налагодженню й укріпленню зав’язків між українцями та європейськими народами 12.09.2019 на уроці «Європейський клуб» викладач суспільних дисциплін Безкровна В. А. з учнями групи № 11/19 провела відеолекторій «Знайомство з Європейським Союзом».

Діти дізналися, що фактично, ЄС єдиний у своєму роді. Країни, що входять до його складу, заснували спільні інституції, яким було делеговано частину їхніх суверенних повноважень, завдяки чому стало можливо демократично приймати рішення з конкретних питань, які становлять спільний інтерес, на європейському рівні. Таке об’єднання суверенних повноважень також називається „європейською інтеграцією”.

    

Для бажаючих більше дізнатися про Європу та Європейський Союз в бібліотеці для користувачів запрацювала виставка-знайомство «Європа – наш спільний дім».

Переглядів: 295 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика