Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2021 » September » 8 » 8 вересня Міжнародний день грамотності.
18:49
8 вересня Міжнародний день грамотності.

Грамотність – запорука успіху

8 вересня у світі відзначають Міжнародний день грамотності. Це свято, яке присвячене знанням і освіті. Воно було запроваджене й святкується не тільки на честь тих, хто дав людству писемність, але й всіх, хто навчає дітей і молодь та розповсюджує грамотність. Починаючи з 1966 року ЮНЕСКО відзначає Міжнародний день грамотності, намагаючись саме в такий спосіб привернути увагу суспільства й мобілізувати міжнародну суспільну думку, збудити інтерес і активізувати зусилля спрямовані на розповсюдження грамотності .

8 вересня на базі бібліотеки викладач української мови та літератури Козаченко Л. М. в партнерстві з бібліотекарем провели з групою № 24/20  урок грамотності «Національний скарб – знання»

     

     

Мета – переконати присутніх в тому, що тільки читаючи можна розширити свій кругозір, збагатити словниковий запас та покращити грамотність. 

Шлях до мовної доскональності починається з любові до рідної мови, до бажання майстерно володіти нею, відчувати власну відповідальність за рідну мову. Тому хлопцям і дівчатам було запропоновано взяти участь у мовній вікторині «Мово моя рідна – мова українська», щоб перевірити свою грамотність з української мови. Вони з задоволенням відповідали на цікаві питання з орфографії, синтаксису та морфології.

У фойє ліцею протягом тижня експонувалася виставка  інформаційних матеріалів, приурочена Міжнародному дню грамотності, усі бажаючи мали змогу дізнатися багато цікавих фактів про свято. Також представлено п’ять кроків грамотності.

        

Цікавинкою виставки є інтерактивна гра «Назвіть твір і його автора» з використанням QR кодів. Скануючи QR код за допомогою камери телефона, отримуємо посилання на буктрейлер книги, яка і є відповіддю на запитання.

 

Переглядів: 76 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика