Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2021 » November » 14 » Адаптаційні зустрічі групи № 1ту/21 за професією "Електрослюсар підземний. Машиніст підземних установок" з елементами дуальної освіти.
16:40
Адаптаційні зустрічі групи № 1ту/21 за професією "Електрослюсар підземний. Машиніст підземних установок" з елементами дуальної освіти.

Продовжуються адаптаційні зустрічі здобувачів освіти групи № 1ту/21 за професією "Електрослюсар підземний. Машиніст підземних установок" з елементами дуальної освіти.

11.11.2021 р. відбулась екскурсія на поверхню ШУ «ПЕРШОТРАВЕНСЬКЕ» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» шахта "Степова" 2-ий блок в супроводі майстра виробничого навчання Бикової Наталії Григорівни.

Екскурсія проводилась з метою ознайомлення з шахтним обладнанням та структурою підприємства. Учні пройшли інструктаж з охорони праці, ознайомились з підприємством, а саме: відвідали дільниці технічного комплексу, шахтного транспорту, опрокиду, шахтного підйому.

Також учні побачили в роботі лебідку ЛПЕ-5/500 для підйому завантажених вагонеток, роботу масло станції, стрічкового конвеєра,  головного вентилятора для провітрювання шахти та підйомної машини, за допомогою якого здійснюється спуск та підйом людей і обладнання під землю. Учням було дуже цікаво та пізнавально.

Такі екскурсії - це чудова нагода наблизити навчання до умов підприємства та більш якісно підготувати майбутніх кваліфікованих робітників.

Переглядів: 69 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика