Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2021 » February » 25 » День відкритих дверей
15:40
День відкритих дверей

 

Ми знаємо, що у абітурієнтів завжди виникає багато питань, щодо вступу в профтехосвітні заклади Дніпропетровщини. Для ознайомлення із історією та традиціями Державного професійно-технічного навчального закладу «Першотравенський гірничий ліцей», а також з умовами вступу й принципами навчання влаштували ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ в Першотравенському гірничому ліцеї.

 Сьогодні, 24 лютого  на День відкритих дверей до гірничого ліцею завітали учні 9-х класів ЗОШ № 1 та вихованці КЗО ПБНРЦ "Берегиня" зі своїми батьками. 

    Для відвідувачів була організована зустріч у вигляді профорієнтаційної подорожі ліцеєм., яку безпосередньо проводили заступник директора з НВихР Котельва М. В., методист Романюк Т. П. та представник учнівського самоврядування учениця групи № 24/19 Пшеничка-Дрох Анастасія.

 Спочатку в молодіжному центрі навчання та дозвілля на базі бібліотеки зробили екскурс в історію та розповіла про реалії сьогодення викладач суспільних дисциплін Селіванова А. І., потім ознайомила гостей з бібліотекою Пшеничка-Дрох О. О., показала віртуальний світ нашого ліцею.

          

 В кухні-лабораторії професії громадського харчування презентували професію «Кухар. Виробник м’ясних напівфабрикатів. Продавець продовольчих товарів», де учні отримали практичні навички приготування виробів з тіста, навіть мали змогу їх скуштувати. Долучилися до виробничого навчання гр. № 24/19 та на власні очі побачили, як отримують наші ліцеїсти знання з професії.

     

         

В електромонтажній майстерні №1 побачили презентацію професії «Електрослюсар підземний. Машиніст підземних установок». Складали електричні схеми під наглядом учнів групи № 31/18 Жировим Антоном та Курило Артемом разом з майстром в/н Тютюник Оленою.

          

В лабораторії електричного зварювання після презентації професії з дуальною формою навчання «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» провели майстер-клас «Запалювання зварювальної дуги» виконували майстер в/н Климчук В.О., учень гр.№33/18 за фахом «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» Ручій Дмитро. Також здобувачі освіти мали змогу пройти цікавий тест «Одягни зварника», де підібрали спецодяг, приладдя та інструменти.

     

В кабінеті психолога за допомогою профорієнтаційної психологічної гри «Світ професій», ми розглянули професії та типи до яких вони відносяться (Людина-людина, людина-техніка, людина-знакова система, людина-природа, людина-художній образ). Також, разом з учнями визначили, якими індивідуальними психологічними якостями повинен володіти кожен тип професій. Завдяки такій  грі, здобувачі освіти мали можливість  підібрати собі професію за індивідуальними психологічними якостями, якими вони володіють.

               

 Після оглядин відбулася зустріч в конференційній залі № 1 з заступником директора з НВР Гордієнко Ю.С., яка надала детальну інформацію про наш навчальний заклад, про професії, за якими буде здійснюватись майбутній набір, про перспективи працевлаштування за тою чи іншою професією, а також про правила вступу до ліцею у 2021 році. Здобувачі освіти та їх батьки мали змогу задавати питання щодо основних вимог для вступників. По закінченню переглянули профорієнтаційний фільм ПГЛ «Калейдоскоп професій».

         

Захід проводився з дотриманням всіх протиепідемічних та санітарних норм.

Саме такі ознайомчі Дні відкритих дверей сприятимуть поступовому формуванню активної позиції самовизначення старшокласників, як свого професійного майбутнього у нашому шахтарському краї.

Бажаємо учням випускних класів не помилитись при виборі своєї майбутньої професії.

#Вступ2021ПрофосвітаДніпропетровщини

Переглядів: 324 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика