Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2021 » May » 21 » День вишиванки 2021
17:51
День вишиванки 2021

Для українця вишиванка – не просто одяг. Це щось дуже особливе: особисте, рідне, святе. Вишивка – символ, який зберігає наше коріння, ідентичність, розуміння себе. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу. Та більше того, у вишивці зашифровано наш генетичний код. Тому недаремно кажуть, що українська вишиванка – це магічний код нації.

18 травня, напередодні Міжнародного дня вишиванки, бібліотекарка Пшеничка-Дрох О.О та викладачка Селіванова А.І. оформили інформаційний стенд для учнів та педагогічного колективу ліцею «День вишиванки єднає українців»

19 травня викладачі Чорна Т.О. та Безкровна В.А.  провели захід для учнів груп 11/20, 14/20 та 34/18 «Вишиванка – генетичний код нації». Учні ознайомились з історією української вишиванки, значенням різних кольорів, які використовувались для вишивання сорочок та рушників, з різними техніками вишивання, з видами орнаментів.

Також учні мали змогу побачити жіночі та чоловічі святкові костюми України кінця ХІХ – початку ХХ століття. Особливу увагу було приділено святковому жіночому костюму Дніпропетровської області.

    

Бібліотекарка Пшеничка-Дрох О.О. та викладачка Чорна Т.О. створили ілюстровану виставку інформаційних матеріалів до Дня вишиванки «Багатий світ української вишивки», в якій були представлені різноманітні узори та орнаменти для оздоблення української вишиванки.

20 травня викладачка Чорна Т.О. створила відео-ролик «Країна Вишиванка» в якому викладачі та учні ліцею розповідають цікафі факти про вишиванку.

Викладачка Чорна Т.О. провела онлайн вікторину Kahoot! «День Вишиванки». До проходження вікторини долучились учні та педагогічний колекив ліцею.

Педагогічний колектив та учні ліцею долучились до обласного челенджу #ПрофтехосвітаВишивана та Всеукраїнського челенджу #ВишитаПриродоюякі розмістили в соціальних мережах

 

 

 

Переглядів: 107 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика