Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2019 » November » 4 » День визволення України від нацистських  загарбників.
10:14
День визволення України від нацистських  загарбників.

   

   Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від нацистських  загарбників.

    Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».

    В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій німецьких окупантів.

    Викладач суспільних дисциплін Безкровна В. А та викладач математики Ткаченко Л. І. провели в групах №14/19, № 32/17 пам’ятні заходи на яких вшанували полеглих за визволення України. Присутнім розповіли про воєнні дії під час Другої світової війни, які відбувалися на території України протягом 40 місяців – із 22 червня 1941 року до кінця жовтня 1944 року. У 1941–1944 роках на українській землі були зосереджені головні сили вермахту – від 57,1 до 76,7% загальної кількості дивізій. 607 з них було розгромлено на території України.

    В ході Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму.

     Визволення України від німецьких окупантів ввібрало в себе два найсильніших людських почуття: невимовну тугу про тих, хто вже ніколи не повернеться з бою і радість за величний дар від воїнів-визволителів - мирне життя для теперішніх і прийдешніх поколінь. Магічну силу має слово «МИР»!

     Безмежні крила має наша уява, наша мрія, наша воля до миру: їй не дасть заснути пам'ять, завжди жива і немеркнуча.

      

  

 

Переглядів: 201 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика