Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2020 » December » 14 » День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
19:19
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

14 грудня в Україні відзначається День  вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що віддали свої життя та здоров'я заради порятунку нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають спокою людству і сьогодні.

Першотравенський гірничий ліцей теж не залишився осторонь, 14.12.20 в молодіжному просторі навчання та дозвілля відбулися виховні заходи спрямовані на належне вшанування подвигу ліквідаторів. 

На уроці історії України викладач суспільних дисциплін Селіванова А. І. разом з бібліотекарем Пшеничка-Дрох О. О. в групі № 31/18 провели історичний урок патріотизму «Вони врятували життя». На якому викладач пригадала події, які відбулися 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Розповіла про відродження зони відчуження, діяльність Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Гідно відзначила мужність, самовідданість та високий професіоналізм учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Бібліотекар продемонструвала документальні відеоматеріали з архівів.  Звернула увагу ліцеїстів на книжково-ілюстративну виставку інформаційних матеріалів «Живий плач», яка розміщена в бібліотеці.

      

      

У групах 14/20 та 24/19 класні керівники Ткаченко Л. І. та Безкровна В. А.  провели виховну годину на тему: "Вшанування памяті загиблих ліквідаторів чорнобильської трагедії". Мета заходу: закріпити знання здобувачів освіти про чорнобильську трагедію, розвивати почуття вдячності, виховувати любов і повагу до своєї Батьківщини. Учні уважно слухали відповідали на запитання. Було показано відео про ліквідаторів, про людей, які своїм життям зупинили катастрофу і зберегли нам наші життя.

В групі № 33/18 класний керівник провела класну годину на тему:  «Є місце подвигу не тільки в дні війни». Мета якої була навчити здобувачів освіти уболівати за минуле своєї держави; формувати загальнорозвинену людину, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу, виховувати почуття сприймання чужого болю як свого, повагу до людей, які віддали своє життя в ім’я майбутнього життя людства.

      

      

 Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах. Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

Переглядів: 139 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика