Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2020 » December » 2 » До Всесвітнього дня боротьби зі снідом провели в групах класні години
09:14
До Всесвітнього дня боротьби зі снідом провели в групах класні години

Здоров'я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров'я – це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів, психологічне, соціальне і духовне благополуччя.

Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) і його кінцева стадія СНІД (синдром набутого імунодефіциту). СНІД – особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини.

До Всесвітнього дня боротьби зі снідом класні керівники провели в групах виховні години на відповідні теми.

 

В групі №33/18 Селіванова А. І. провела годину спілкування на тему: «Що ви знаєте про Віл та Снід?», зіграли в гру під назвою «ПРАВДА чи ФЕЙК про ВІЛ/СНІД» та зробили газету.

      

В групі № 24 /19 Безкровна В. А. провела урок на тему «Права людини Вiл та снiд iнфiкованих».

      

Червона стрічка – це символ усвідомлення людьми важливості проблеми СНІДу. Чим більше людей одягне стрічки, тим буде гучніше лунати голос тих, хто потребує уваги до проблеми СНІДу і до проблем мільйонів людей, яких торкнулася ця епідемія. Червона стрічка – це символ скорботи та пам’яті про сотню тисяч людей, які померли від жорстокої хвороби. Червона стрічка – це символ солідарності з тими людьми, які живуть зі СНІДом та ВІЛ інфекцією, їх рідними і близькими . Червона стрічка – це символ надії, що скоро буде знайдено ліки і вакцина від зараження ВІЛ\СНІД. Це символ підтримки наукових розробок і клінічних досліджень. Це символ своєї участі в антиснідовій боротьбі в усьому світі. Вияв розуміння проблем, пов’язаних з ВІЛ/СНІД, які не мають кордонів, національностей, статі і віку символ надії на те, що людство обов’язково переможе цю хворобу.

В групі № 31/18 класний керівник Спіріна І. В. провела урок  "СНIД- обери життя!"

     

 

Після надто важкої, а простіше, жахливої інформації, яку почули здобувачі освіти на уроках, просто неможливо не вибрати життя. Нехай усе жахливе, що сталося з іншими, обійде нас, залишиться далеко-далеко. Нехай кожна людина до кінця усвідомить усю небезпеку, яку несе СНІД, і зробить усе можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю.

Переглядів: 141 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика