Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2021 » June » 7 » До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища
08:48
До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища

5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища (World Environment Day) 

«Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами» – такі слова звучали у зверненні до генерального секретаря ООН, підписаному 2200 діячами науки й куль­тури з 23 країн світу. У травні 1971 року екологічно стур­бована спільнота почала свою безпрецедентну боротьбу із забрудненням навколишнього природного середовища.

Ця дата – одна з найважливіших подій екологічного календаря – була започаткована Генеральною асамблеєю ООН на 27-й сесії 15 грудня 1972 року і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу. Враховуючи масштаби проблеми та важливість їх вирішення, у структурі ООН була створена нова організація – Програма ООН з навко­лишнього середовища, під егідою якої і відзначається ця екологічна дата.

Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища (World Environment Day). Головна мета свята — стимулювати активну діяльність світового співтовариства, спрямовану на збереження балансу в природі та навколишньому середовищі.

До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища в бібліотеці ліцею експонувалася ілюстрована книжкова виставка «Книга. Природа. Екологія».

В експозиції: монографії, збірники наукових праць, науково-популярні видання, навчальні посібники, ілюстровані інформаційні листівки присвячені навколишньому середовищу та екологічній безпеці.

На виставці представлені документи і публікації із фондів бібліотеки.

               

Пам’ятаймо, що все залежить від нас – смітити чи ні – вибір кожного з нас…

Переглядів: 76 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика