Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2021 » September » 27 » Екскурсія на поверхні ШУ «ПЕРШОТРАВЕНСЬКЕ» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» шахта "Степова" 2-ий блок
19:28
Екскурсія на поверхні ШУ «ПЕРШОТРАВЕНСЬКЕ» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» шахта "Степова" 2-ий блок

Екскурсія на поверхні ШУ «ПЕРШОТРАВЕНСЬКЕ» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» шахта "Степова" 2-ий блок, для учнів ІIІ курсу групи № 31/19 за фахом «Електрослюсар підземний. Машиніст підземних установок»

Для більш якісної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників, з метою наближення навчання до умов підприємства 27.09.2021р. відбулась екскурсія на поверхні ШУ «ПЕРШОТРАВЕНСЬКЕ» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» шахта "Степова" 2-ий блок, для учнів ІIІ курсу групи № 31/19 за фахом «Електрослюсар підземний. Машиніст підземних установок» в супроводі майстра виробничого Постаногової Оксани Олександрівни та методиста Романюк Тетяни Петрівни

Екскурсія проводилась з метою ознайомлення з шахтним обладнанням та структурою підприємства. Учні пройшли інструктаж з охорони праці, ознайомились з підприємством, а саме: відвідали дільниці технічного комплексу,  шахтного транспорту, опрокиду, шахтного підйому.

Також учні побачили в роботі лебідку ЛПЕ-5/500 для підйому завантажених вагонеток, роботу масло станції, стрічкового конвеєра,  головного вентилятора для провітрювання шахти та підйомної машини, за допомогою якого здійснюється спуск та підйом людей і обладнання під землю. Учням було дуже цікаво  та пізнавально.

Такі екскурсії - це чудова нагода наблизити навчання до умов підприємства та більш якісно підготувати майбутніх кваліфікованих робітників.

Переглядів: 61 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика