Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2020 » September » 30 » Екскурсії до бібліотеки - вересневі зустрічі.
20:44
Екскурсії до бібліотеки - вересневі зустрічі.

Днями діти 1 курсу груп № 11/20, № 14/20, 2ТУ/20, 3ТУ/20 відвідали бібліотеку ДПТНЗ «Першотравенський гірничий ліцей». Бібліотекар влаштувала для відвідувачів цікаву екскурсію по бібліотеці та провела інтегрований бібліотечний урок-діалог «Екскурс в історію та день сьогоднішній». Ліцеїсти мали змогу ознайомитися з історією та сьогоденням бібліотеки, історією виникнення гірничого ліцею, пояснили значення слів «бібліотека», «абонемент», «формуляр», відділи бібліотеки, тематичне різноманіття книг; закріпили і підсумували знання учнів про бібліотеку.

   

   

Також в бібліотеку завітала група № 44/17, в цьому навчальному  році вони закінчують навчання. З ними провели урок-діалог «Читай! Формат немає значення». Бібліотекар допомогла зрозуміти дітям, що сучасні джерела інформації не витісняють книгу, а їх треба поєднувати у використанні, вияснили, що оволодіння основами інформаційної культури підготує їх до будь-якого виду пізнавальної діяльності забезпечить здатність жити в інформаційному суспільстві.

   

         

Крім того всім групам, зачитали та розглянули нові скориговані правила користування бібліотекою під час пандемії.

     

Екскурсія в бібліотеку виявилась дуже інформативною та залишила дуже чимало позитивних емоцій. Саме такі заходи допомагають ліцеїстам краще засвоювати матеріал та розвивати творчий підхід до навчання. У нашій бібліотеці багаті фонди, тут вчать роботі з книгою, вводять до книжкового світу, прагнуть зробити книгу невід’ємною складовою життя людини.

      

     

Переглядів: 180 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика