Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2020 » November » 20 » Класна година: "Мої права та права моїх друзів".
23:27
Класна година: "Мої права та права моїх друзів".

20.11. 2020 в групі 24/19 відбулась класна година: "Мої права та права моїх друзів". Класний керівник Безкровна В. А.   ознайомила учнів  з  основними положеннями Конвенції ООН про права дитини, поглибила  знання про їхні права. Діти активно працювали, відповідали на запитання, адже знають дуже багато інформації по цій темі. І наголосила на тому, що багато людей згадують своє дитинство, як щасливу пору пізнання світу і самого себе, спілкування з добрими і турботливими батьками. Перед ними виникають картини сімейних і шкільних свят, улюблені вчителі, дитяча дружба…

Але буває й інше дитинство, коли моральне та фізичне здоров'я дитини піддається реальній небезпеці. «Неблагополучні родини» - це родини, де батьки забувають про своїх дітей, пиячать… У таких родинах діти покинуті, голодні, часто страждають на хронічні недуги.

Страшним лихом для дітей є сирітство – втрата батьків. Є й інші критичні життєві ситуації, в яких може опинитися дитина: тяжка хвороба, інвалідність. Дитину в жодному разі не можна прирівнювати до дорослої людини. Вона має особливі права і потреби.

Особливі права дитини – це права «росту», що випливають з її фізичної, розумової та духовної незрілості. Через фізичні та психічні особливості дитячого віку, відсутність необхідного життєвого досвіду й життєвої опори дитині, порівняно з дорослими, значно складніше самій відстояти свої права.

Саме тому в Загальній декларації прав людини, у Міжнародному пакті про громадянські і політичні права звертається увага на необхідність особливого захисту прав дитини.

     

Переглядів: 92 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика