Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2021 » October » 12 » Круглий стіл з партнерами ЦЕНТРу планування та розвитку ка'єри.
22:16
Круглий стіл з партнерами ЦЕНТРу планування та розвитку ка'єри.

11 жовтня 2021 року на базі ЦЕНТРу планування та розвитку кар’єри ДПТНЗ «Першотравенський гірничий ліцей» відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Круглий стіл з спільними партнерами для вирішення питання ефективної зайнятості та професіонального самовизначення молоді», який проводився в рамках співпраці ДПТНЗ ПГЛ з Першотравенською міською філією Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

Метою заходу було обговорення питань щодо популяризації актуальних на ринку праці робітничих професій та підвищення їх престижу серед молоді, налагодження тісної, цілеспрямованої та продуктивної співпраці з роботодавцями, органами влади, соціальними партнерами, а також формування якісного кадрового резерву.

В роботі круглого столу взяли участь: директорка Першотравенської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Оксана Міщенко, Анна Сінгатуліна, фахівниця з профорієнтації, представники управління праці та соціального захисту населення, відділу молоді та спорту виконавчого комітету Першотравенської міської ради, керівниця ЦЕНТРу планування та розвитку кар’єри ДПТНЗ ПГЛ, заступник директора з НВихР Марина Котельва та команда ЦПРК ДПТНЗ ПГЛ.

Відкрила засідання круглого столу керівниця ЦПРК ДПТНЗ ПГЛ, яка нагадала присутнім задачі ЦЕНТРу, проінформувала про послуги які він надає. Звернула увагу на меті проведення даного заходу, що сприяє створенню умов для професійного самовизначення молоді, розширенню уявлення про світ професій та формування свідомого підходу до майбутнього професійного вибору.

     

Оксана Міщенко акцентувала увагу на низку дуже важливих питань сьогодення, а саме: обговореню проведення спільних дій у сфері сприяння ефективній зайнятості та професійному самовизначенню молоді, популяризації робітничих професій серед молоді, підвищення їх престижу, збільшення рівня забезпечення підприємств кваліфікованими робітничими кадрами.

 Алла Сінгатуліна, розповіла учасникам круглого столу про сучасні електронні сервіси державної служби зайнятості – онлайн платформу з профорієнтації «Моя професія: консультаційна мережа» та про послуги, якими може скористатися учнівська молодь та випускники професійно-технічного навчального закладу Першотравенського гірничого ліцею, щоб мати можливість професійного самовизначення та ефективного працевлаштування в майбутньому.

В результаті проведеного заходу були вироблені спільні рекомендації щодо конкретних дій з боку ДПТНЗ ПГЛ, центру зайнятості, соціальних партнерів, щодо ефективної профорієнтаційної роботи з молоддю.

 

Переглядів: 159 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика