
До Всесвітнього Дня Гідності на локації: "Безпека в Інтернеті та протидія насильству".
Сьогодні Інтернет проник у наше життя і діяльність: від соціальних мереж -до онлайн-банкінгу. Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету все – мобільні телефони, планшети, холодильники, телевізори й багато інших портативних пристроїв. Саме тому дуже важливо знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі.
Необхідно віднайти правильні способи захисту нашого приватного життя, коли ми перебуваємо онлайн.
Багато хто думає, що безпека в Інтернеті – це ілюзія, і бути захищеним зараз неможливо, адже веб-сайти збирають конфіденційну інформацію так тонко, що ми навіть не знаємо що саме їм відомо. Це, можливо, й так, але ця невпевненість – ще одна причина, щоб зберегти свою приватність та уникнути витоку персональних даних в Інтернет.
Чи є щось, що ми можемо зробити, аби бути більш захищеним коли займаємося серфінгом в Інеті, крім того, що не показувати свої паролі, або не надавати забагато особистої інформації?
Учні групи № 24/19 ознайомились з поняттям особистої безпеки в Інтернеті. Розібрали, як розпізнати підозрілу поведінку в Інтернеті та як доречніше реагувати на яких засобів безпеки потрібно дотримуватись, щоб не потрапити в халепу.
Ознайомились з такими поясненнями, як секстинг та кібер-грумінг.


Координатор локації Пономаренко А. В
#gdignityUkraine
#gdignity #Усесвітній_день_гідності_2020
#stop_sexтинг
|