Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2020 » November » 20 » Інформаційний урок-гра "Знаю свої права, поважаю права інших"
21:52
Інформаційний урок-гра "Знаю свої права, поважаю права інших"

Світова спільнота відзначає 20 листопада Всесвітній день дитини.

 

Всі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам'ятає.

                                                                                        Антуан де Сент-Екзюпері.

 

У 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести в практику відзначення Всесвітнього дня дитини як дня світового братерства і взаєморозуміння дітей, присвяченого діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. У різних країнах він може відзначатися будь-коли й встановлюється на розсуд урядів держав.

20 листопада 1959 року XIV сесією Генеральної Асамблеї ООН була ухвалена Декларація прав дитини, а 20 листопада 1989 року, на 44-ій сесії ГА ООН – Конвенція про права дитини, яка є засадничим міжнародним документом із захисту прав дітей. Наразі її ратифікували 193 країни.

МОН та ЮНІСЕФ запропонували вчителям з нагоди святкування річниці Конвенції ООН про права дитини 20 листопада долучитися до всеукраїнської ініціативи і провести «Найбільший урок у світі» про права дитини та глобальні цілі розвитку.

Наш ліцей долучився до святкування Всесвітнього Дня дитини та всеукраїнської ініціативи провести «Найбільший урок у світі» про права дитини. В групі № 11/20 класний керівник Чорна Т. О. провела класну годину в форматі інформаційний урок-гра "Знаю свої права, поважаю права інших". Цей урок створено, щоб учні дізналися більше про результати роботи ООН та ЮНІСЕФ, права дитини та Конвенцію ООН про права дитини. 

    

    

Діти, а в нас, це наші здобувачі освіти – це найкраще, що у нас є. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в життя… Давайте ніколи не забувати, що наші ліцеїсти теж потребують ласки, любові, уваги й турботи. Ми зобов’язані зробити все можливе, щоб наші учні росли щасливими, розумними, здоровими і талановитими.

Переглядів: 118 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика