Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2020 » September » 23 » Напередодні 80-річчя ПТО стартувала в бібліотеці книжково-ілюстративна експозиція фотодокументів «Екскурс в історію та день сьогоднішній»
23:30
Напередодні 80-річчя ПТО стартувала в бібліотеці книжково-ілюстративна експозиція фотодокументів «Екскурс в історію та день сьогоднішній»

ЕКСКУРС

в історію та день сьогоднішній

02 жовтня 2020 року наша країна буде відзначати 80-річний ювілей системи професійно-технічної освіти.

В історії Першотравенського гірничого ліцею безліч славетних сторінок. Йому притаманне дивовижне відчуття сучасності. Вектор його успіху формують європейські орієнтири та професійні стандарти. Водночас головне його надбання – дивовижні люди – це педагоги, майстри в/н.

02 жовтня 1940 р.,  назавжди вписано в історію розвитку та процвітання професійно-технічної освіти в Україні. Це день, коли був прийнятий указ Президії Верховної Ради СРСР «Про державні трудові резерви СРСР».

На передодні святкування 80-річчя профтехосвіти в бібліотеці Першотравенського гірничого ліцею запрацювала книжково-ілюстративна експозиція фотодокументів «Екскурс в історію та день сьогоднішній», яка містить книги та матеріали з історії розвитку закладу, методичні надбання для працівників ліцею та світлини історичних подій. Підготувала виставку бібліотекарка Пшеничка-Дрох О. О.

      

 Біля експозиції, разом з викладачами суспільних дисциплін Безкровною В. А. та Селівановою А. І., з глибокою вдячністю згадували тих, хто ратними подвигами та тяжкою працею створювали нашу історію.

      

Бібліотекарка наголошувала, що важливим і престижним може стати будь-яка праця, але багато що залежить від того, як людина буде ставитися до своєї праці, як буде виконувати свою роботу, дуже важливо, щоб робота виконувалась сумлінно і мала високу якість. Більшість українців вважають, що мати професійну освіту престижно, і наразі країні  не вистачає кваліфікованих робітників.

Діти та співробітники закладу мають можливість на кожній перерві та після уроків переглядати світлини історії Першотравенського гірничого ліцею.

   

             

Підсумовуючи наш захід, можемо з впевненістю сказати: незважаючи на всі проблеми та негаразди, які нам влаштовує сьогодення, потенціал професійно-технічної освіти все ще високий. Треба берегти, що маємо, і на цьому фундаменті продовжувати будувати сучасну систему професійної підготовки кадрів для сучасної економіки України.

 

Переглядів: 148 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика