Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2020 » April » 28 » Педагогічна рада у форматі Zoom
17:41
Педагогічна рада у форматі Zoom

28 квітня в Першотравенському гірничому ліцеї було проведено педагогічну онлайн-раду з викладачами, майстрами в/н, під час якої розглянули ряд важливих питань щодо організації дистанційної роботи навчально-виховного процесу ПГЛ.

 М. В. Котельва, заступник директора з НВихР зробила аналіз проведених заходів поза навчальної роботи класними керівниками, керівниками гуртків, вихователем гуртожитку, а також аналіз стану виховної роботи в гуртожитку та роботи батьківського комітету. Підвела підсумок з професійної орієнтації молоді, співпраці з громадськими організаціями, залучення учнівської молоді у соціально значущих програмах і проєктах.

Л. М. Козаченко, викладач української мови та літератури, голова МК загальноосвітніх дисциплін аналізувала питання з впровадження інноваційного освітнього проєкту «STEM на Дніпрі – заради майбутнього країни».

Про аналіз використання інноваційних технологій у навчально-виробничому процесі, проведення сучасних уроків розповіла заступник директора з НВР Ю. С. Гордієнко.

Про підготовку та проведення ДПА у формі ЗНО у групах № 31/17, 32/17, 34/17 розповіла методист ліцею, голова МК Романюк Т. П. Вона надала практичні поради щодо можливостей використання різноманітних сервісів для організації та проведення навчально-виховного процесу у ДПТНЗ ПГЛ.

Учасники зустрічі поділилися досвідом щодо організації дистанційного навчання. Вирішили сприяти впровадженню інноваційних технологій, підвищувати кваліфікаційний рівень викладацького складу шляхом самоосвіти.

Підсумовуючи вищевикладене, варто підкреслити, сьогодні дуже важливо продовжувати нарощувати якісний, науковий та педагогічний потенціал ліцею.

Романюк Т. П., методист ДПТНЗ ПГЛ наголосила: «Хто не хоче відставати, мусить рухатись вперед і не зупинятися. А досягнувши вершини, підійматися вище. У цьому полягає основна місія сучасного педагога».

Переглядів: 153 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика