Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2019 » December » 2 » Правові орієнтири - кожному ліцеїсту.
12:13
Правові орієнтири - кожному ліцеїсту.

   

В рамках проведення проєкту «Всесвітній День Гідності в Першотравенському гірничому ліцеї» на локації «Про права дітей та молоді», було проведено відео-лекторій «Захист прав людини в Європі та світі».

    На уроці в групі № 11/19 модератор вчитель суспільних дисциплін Безкровна В. А.  і бібліотекарка Пшеничка-Дрох О. О.  розповіли учням  про їхні права і свободи, визначені Загальною декларацією, навчили правильно  реалізовувати свої права, виховували в учнів поважне ставлення до власної особистості та інших. Переглянули відео про права і обов’язки людини, а потім відповідали на питання.

   

   1. Як захистити свої права в Україні та інших європейських державах?

   2. Як захистити права людини міжнародними органами.

  На уроці-подорож "Права людини - мандруємо разом" в групі № 14/19 діти від модератора Безкровної В. А. дізнались, які права вони мають.

  Урок пройшов у вигляді подорожі по правам дитини та людини. Епіграфом стали слова Василя Симоненка "Ти знаєш, що ти - людина?"

      

       

   Під час заходу діти з’ясували про основні права, сформували правову свідомість та виховували в собі вміння дотримуватись правових обов`язків, також були ознайомлені з основними положеннями Конвенції про права дитини.  «У кожного з нас є права, і ми повинні добре знати їх та вміти ними користуватися. Але слід знати не лише свої права, а й обов’язки. Прагнучи відстояти свої права, не порушуйте права інших! З часом у вас збільшиться обов'язків і відповідальності. Пам’ятайте! Незнання закону не звільняє вас від відповідальності за ваші вчинки, дії або бездіяльність» - наголосила дітям Валентина Анатоліївна.

   Учням було доведено, що людина повинна жити прекрасним, повним надій і сподівань життям. Де б ви не були, ким би ви не стали, ви повинні знати свої права та пам’ятати про свої обов'язки і саме головне - бути Людиною.

 

Проєкт впроваджується за підтримки команди Global Digniti Day в Україні й EdCamp Ukraine.

Переглядів: 161 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика