Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2019 » December » 10 » ПРОЄКТ "ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ГІДНОСТІ В ПЕРШОТРАВЕНСЬКОМУ ГІРНИЧОМУ ЛІЦЕЇ"
14:08
ПРОЄКТ "ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ГІДНОСТІ В ПЕРШОТРАВЕНСЬКОМУ ГІРНИЧОМУ ЛІЦЕЇ"

09.12.19 закінчив свою роботу  проєкт «Всесвітній день Гідності в Першотравенському гірничому ліцеї», який проводився до Всесвітнього Дня Гідності  в символічний проміжок часу: з 21 листопада  (День Гідності та Свободи України) до 9 грудня  (Міжнародний День боротьби з корупцією). У ньому взяв участь творчий колектив ліцею: викладачі, майстри виробничого навчання, учнівське самоврядування.

      

Всесвітній День Гідності – це незалежний, соціальний, політично й релігійно нейтральний проєкт, мета якого подвигати молодь, учнівство і студентство керувати почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях.

Ця унікальна ініціатива була запропонована у 2006 році членами спільноти Молодих глобальних лідерів(Young Global Leaders)Усесвітнього економічного форуму (Economic Forum).

         

      

У рамках проєкту працювали  такі локації:

1. Локація «Підтримка у протидії корупції в Україні». Розмова  про недоброчесні вчинки і таке явище, як корупція, а також способи її попередження і подолання. Модератор Чорна Т.О.- викладач англійської мови.

2. Локація «Розмова з учнівством про Землю -  наш спільний дім.» Ознайомлення з цілями сталого розвитку. Модератор: Спірина І.В.- викладач хімії та біології.

3. Локація «Права дітей та молоді». Модератор: Безкровна В.А. – викладач суспільних дисциплін.

4. Локація «Свідоцтва жертв голодомору 1932-1933 років в Україні», присвячена річниці жертв Голодомору в Україні. Модератор: Пшеничка-Дрох О.О.- бібліотекар.

5. Локація «Кібербулінг та безпека в інтернеті». Робота з підлітками щодо безпечної поведінки в інтернеті. Модератор: Котельва М. В.- заст.директора з НВихР.

6. Локація «Революція гідності - охрещена кров¢ю. Згадаймо головне». Модератор Селіванова А.І.- викладач історії.

7. Локація «Я за те, щоб ми цінували гідність – свою та інших…». Модератор Мараховський Єгор - учень гр. №23/17, Голова Ради учнівського самоврядування.

Створення відеоролику «Гідність в дії». Модератор Пшеничка-Дрох Анастасія - учениця гр. № 14/19.

Створення плакатів на теми:

  1. «Протидія корупції в Україні» - гр. №32/17
  2. «Кібербулінг та безпека в інтернеті» - гр. №11/19
  3. «Голодомор в Україні 1932-1933рр» - гр. №34/17
  4. «Планета-наш спільний дім» - гр. №31/17
  5. «Революція Гідності. Євромайдан» - гр. №23/18
  6. «Ми за толерантність» - гр. №1ТУ/19
  7. «Кожен з нас має право на гідність, власну думку  та повагу…»- гр. №21/18

   

8.Локація «Марафон написання листів». На підтримку сміливих дітей і підлітків з різних країн світу, які борються за права людини. Координатор Марафону міста Першотравенськ Пшеничка-Дрох О. О.

Підводячи підсумки нашого проєкту, ми можемо зробити висновки: ми багато чого навчились,отримали багато корисної  інформації та зрозуміли,  що таке гідність.

Гідність – це повага до прав людини, повага до її особистості, незалежно від того , який вона має соціальний статус, звідки вона родом, де проживає…

Усе в житті взаємопов’язане. Усі ми невідворотно потрапляємо у мережу взаємозалежності, усіх пов’язує між собою  єдина нитка долі: те що безпосередньо впливає  на одну людину, здійснює вплив і на решту людей. І наша гідність також пов’язана із гідністю людей, які довкола нас.

Не бійтесь захищати свої права, вони гарантовані законом! Статтею 3 в Конституції України передбачається: «Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю».

Усесвітній день Гідності уп’яте об’єднав хороших людей з усіх, навіть найдальших куточків України – щоб ми в один час подумали, як можемо ставати більш гідними людьми.

По закінченню проводилось нагородження всіх хто працював та приймав участь у  нашому проєкті.

      

      

   

Переглядів: 284 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика