Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2021 » February » 2 » Профілактичні заходи з протидії булінгу
16:38
Профілактичні заходи з протидії булінгу

В рамках проведення профілактичних заходів з протидії булінгу 29.01.21 року на уроці громадянської освіти в групі № 14/20 вчитель суспільних дисциплін Безкровна В. А. провела урок - бесіду на тему: "Дискримінації ні",  у рамках навчальної програми.                        

Про поняття «дискримінація», «булінг», «торгівля людьми» та алгоритм дій, коли людина потребує допомоги у вирішенні таких проблемам, розповідали під час уроку.

 Цей урок дуже актуальний в наш час. Булінг – найпоширеніший прояв дискримінації дитини. Мета уроку: попередження поширення ксенофобських і расистських проявів серед учнів, виховання толерантного світогляду, поваги до  прав людини, історії та культури національних  меншин, формування активної громадянської позиції, поширення знань  про національно-культурне розмаїття України.

Діти виконували певні завдання і відповідали на завдання.

«Дискримінація – це передусім свідоме обмеження прав і свобод особистості, несправедливе чи упереджене ставлення до людини, позбавлення можливості вибору або голосу. А в деяких випадках дискримінація може супроводжуватися булінгом (цькуванням), а то й  насильством»,– наголосила викладач.

               

Переглядів: 103 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика