Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2021 » April » 28 » Профорієнтаційна робота триває
13:58
Профорієнтаційна робота триває

Профорієнтаційна робота сприяє цілеспрямованому розвиткові здібностей і талантів здобувача освіти, зростанню його працездатності.

 В цілях розвитку професійної спрямованості, допомозі учням в момент професійного самовизначення в ЗШ  1, м. Першотравенськ майстри в/н Тютюник Олена та Галушко Альона провели профорієнтаційну бесіду з випускниками 9-х та 11-х класів.

Враховуючи психологічні та вікові особливості учнів 9-х класів зробили діагностування з метою формування професійної свідомості.  Під час зустрічі  ознайомили майбутніх абітурієнтів щодо перспектив навчання в Першотравенському гірничому ліцеї. Проінформували про спеціальності, які можна здобути навчаючись на базі ліцею, особливо гірничі спеціальності, де здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців. Зацікавила учнів інформація про навчальну, культурно-масову роботу, спортивне життя ліцеїстів.

      

Випускники намагались більше дізнатись про робітничі професії які вони можуть отримати під час навчання, їх переваги на ринку праці та місця майбутнього працевлаштування.

Всі здобувачі 9-х та 11 класів мали змогу переглянути профорієнтаційний відеоролик ліцею «Калейдоскоп професій».

В кінці заходу учням було роздано інформаційні буклети з додатковою інформацією.   

          

#Вступ2021профосвітаДніпропетровщини

Переглядів: 81 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика