Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2021 » February » 18 » Профорієнтаційний тренінг «Впевнено крокуємо в майбутнє».
19:34
Профорієнтаційний тренінг «Впевнено крокуємо в майбутнє».

  Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.

Впродовж навчального року в усіх школах Першотравенська ведеться робота з презентації закладу та  інформування здобувачів освіти про їх можливості, перспективи у подальшому житті при отриманні професій в Першотравенському гірничому ліцеї.

17.02.2021 р. майстер А. С. Носова разом з викладачем суспільних дисциплін В. А. Безкровною відвідали Першотравенську ЗОШ № 3. Учням 9-х та 11-х класів було проведено профорієнтаційний тренінг на тему «Впевнено крокуємо в майбутнє».

 Майбутні випускники школи отримали всю необхідну інформацію щодо вступу до нашого ліцею та ознайомилися з інформаційними матеріалами. Зустріч була цікавою, учні виявили інтерес до професій, задавали багато запитань та отримали на них відповіді, а також задоволення від спілкування.

Сподіваємось, після заходу чимала кількість школярів вирішила поступити на навчання саме в наш заклад професійної освіти.

 А нам залишається лише сказати :

«Ласкаво просимо!»

   

   

Переглядів: 141 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика