Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2021 » April » 28 » Страховий експерт з охорони праці Першотравенського міського відділення бесіду з нагоди Всесвітнього дня охорони праці для здобувачів освіти
09:23
Страховий експерт з охорони праці Першотравенського міського відділення бесіду з нагоди Всесвітнього дня охорони праці для здобувачів освіти

27.04.2021 року з нагоди Всесвітнього дня охорони праці для здобувачів освіти груп № 2ТУ/20 за фахом «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» та № 21/19 за фахом «Електрослюсар підземний. Машиніст підземних установок» завідувач сектору профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Першотравенського міського відділення Кудіна Інна провела лекцію на тему: «Виробничі ризики  на вугільних підприємствах міста. Профілактика нещасних випадків виробничого характеру».

    

На лекції учням була доведена інформація, присвячена тижню охорони праці у 2021 році:  «Передбачати, підготуватися  та реагувати на кризу – Інвестуймо зараз стійкі системи БЗР». Зауважила, що мета покликана розвивати стратегії зміцнення національних систем  безпеки та здоров`я  на роботі для підвищення стійкості, подолання  криз зараз і в майбутньому.

Під час свого виступу розповіла майбутнім шахтарям та працівникам вугільної промисловості про ризики та шкідливі умови праці, які можуть їх очікувати при виконанні своїх обов`язків на підприємстві  (пил, шум, вібрація, небезпечні дії робочих органів машин і транспортних засобів,  проведення вибухових робіт, а у вугільних шахтах, крім того, можливі обвали гірського масиву, вибухонебезпечні рудниковий), та які можуть приводити до виробничого травматизму.

Для того щоб ці ризики  не приводили до травмування, на кожному вугільному підприємстві  розроблюються   документи,  такі як: інструкції з охорони праці,  паспорти з безпечні технології робіт, де прописано, як правильно виконувати даний вид робіт, при цьому не травмуватися; але практично усі нещасні випадки, які пов’язані з виробництвом відбуваються  з вини самих потерпілих,  які    нехтують правилами безпеки,  що прописані  в  нормативно-правових документах, наражають своє життя на небезпеку.

    

Вкінці виступу побажала  ліцеїстам - майбутнім працівникам вугільних підприємств, піклуватися про своє здоров’я  та берегти своє життя при роботі під землею.

Переглядів: 67 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика