Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2021 » May » 29 » ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
12:41
ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

З 24 по 28 травня в ліцеї проводився

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

З 17 до 23 травня 2021 року за ініціативою ООН по всьому світу відбувся шостий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Цього року його присвячено темі перевищення швидкості – одній із провідних причин дорожньо-транспортного травматизму.

Основна мета тижня – запровадження обмеження швидкості до 30 км/год, щоб це було нормою для міст, селищ та сіл у всьому світі. Безпека міських вулиць – це і про безпечну швидкість, і про безпечну інфраструктуру, і про альтернативні види транспорту, і про безпечну поведінку учасників дорожнього руху тощо. Заходи будуть відбуватися у два етапи: навесні – з 17 до 23 травня 2021 року та восени – з 15 до 21 листопада 2021 року.

З метою виховання дорожньої культури серед учнів закладу, активізації знань з правил дорожнього руху в ДПТНЗ «ПЕРШОТРАВЕНСЬКИЙ  ГІРНИЧИЙ  ЛІЦЕЙ»,  згідно наказу в.о. директора  ДПТНЗ ПГЛ  Гордієнко Ю.С.  173-од від 24.05.2021р. з 24 по 28 травня 2021 року в ліцеї проводився Тиждень безпеки дорожнього руху.

В рамках Тижня в ліцеї були проведені наступні заходи:

24.05.2021р. інженером з охорони праці  Колодяжною І.П. була підготовлена тематична інформація на стенд БЖД ліцею (щодо проведення запланованих  заходів, статистика ДТП в Україні  за 2020 р, правила дорожнього руху для велосипедистів).

           

З 25.05.2021р.  по 27.05.2021 р. медичною сестрою Петрушкою А.В. були проведені майстер-класи з учнями щодо надання першої домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод;  проінформовано учнів про види кровотеч, переломів, правила надання допомоги.

        

26.05.2021р.  інженером з ОП Колодяжною І.П. була організована зустріч учнівських груп ліцею з представником підрозділу ювенальної превенції  Бєловол Н.В., яка провела роз’яснювальну роботу щодо важливості та необхідності дотримання Правил дорожнього руху, профілактики порушень на дорогах. Учні отримали інформацію про правила їзди на мопедах, скутерах, велосипедах, застосування приладів інспекторами  для виявлення алкогольного та наркотичного спяніння, мали можливість задавати питання та отримувати професійну відповідь.

      

        

З 25.05.2021р.  по 27.05.2021 р. в бібліотеці відбувалися перегляди учнями навчальних груп  відеороликів з питань профілактики ДТП, які були підготовлені інженером з ОП Колодяжною І.П. та бібліотекарем Пшеничкою-Дрох О.О.

Учні переглянули:

відео-уроки ПДР України:

Обов’язки пішоходів під час руху,

Що забороняється пішоходам;

відеоролик -  Вимоги до велосипедистів;

онлайн - урок з безпеки дорожнього руху. Частина 1. З сайту МОН, в якому патрульні поліцейські нагадували про групи дорожних знаків та основні правила поведінки на дорогах;

соціальні відеоролики (1, 2, 3)  - Не жени – збережи життя!

          

Під час заходу учні переглянули  тематичну презентацію, яка була підготовлена інженером з ОП Колодяжною І.П., в якій наводилися статистичні дані та головні причини ДТП в Україні, важливості  використовування світлоповертальних елементів згідно Правил дорожнього руху, про зростання штрафів за порушення ПДР з наведенням деяких прикладів.

            

По закінченню перегляду провели вікторину з питань безпеки дорожнього руху, в якій учні брали активну участь. Найбільш активні учасники отримали призи (флікери, світлоповертальні браслети та інше.

    

         

        

 З 24 по 28 травня бібліотекарем Пшеничкою - Дрох О.О. в молодіжному центрі навчання та дозвілля експонувалася ілюстрована виставка бібліотечних матеріалів «Безпека на дорозі-безпека життя». Мета виставки - формування позитивного ставлення до вимог безпеки в учасників дорожнього руху; обґрунтування важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров'я ліцеїстів.

          

БІЛЬШЕ ФОТО

Переглядів: 195 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика