Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2021 » March » 5 » Тиждень математики 2021
13:46
Тиждень математики 2021

 

Тиждень математики

Президент України Володимир Зеленський оголосив 2020-2021 навчальний рік Роком математичної освіти в Україні. Відповідний указ оприлюднений Офісом Президента України. Детально ознайомитися з указом можна за посиланням
https://www.president.gov.ua/documents/312020-32165

Метою проведення Року математики в Україні є створення можливостей для рівного доступу українських здобувачів освіти до сучасної та якісної математичної освіти та формування у них належного рівня математичної компетентності.

В межах проведення заходів до Року математики в Україні з 01 по 05 березня 2021 року в Першотравенському гірничому ліцеї проводився Тиждень математики, в якому активну участь взяли всі здобувачі освіти.

Було проведено:

1 березня  - калейдоскоп математичних запитань з групами № 34/18 та № 11/20. Учні розгадували прості та водночас логічні задачки.

        2 березня  - бібліофреш «Видатні математики», на якому діти зробили огляд новинок з математики. Ознайомили з видатними математиками, які є авторами підручників.

          

        На протязі тижня в молодіжному просторі всі групи відвідали відеосалон «Математика в архітектурі». Мали змогу переглянути презентації "Математика і мистецтво", "Математика в архітектурі", "Математика в нашому житті" та ознайомитися з  відео: «П'ять самих унікальних споруд в архітектурі», «Десять архітектурних проектів майбутнього», «Незвичайні бібліотеки», «Майбутні мегапроекти Катар 2019 – 2030» 

 

З 01. 03 по 05. 03. 2021 проходило оформлення інформаційного стенду до тижня математики. В оформленні брали участь учні ліцею.

Зроблені плакати, інформаційні листівки.

4 березня  -  «Клуб веселих та кмітливих математиків» з групою № 21/19. Здобувачі освіти мали можливість перевірити свої теоретичні знання з математики, роз`вязавши ряд математичних завдань. Мета гри активізувати пізнавальну діяльність ліцеїстів, поглибити їх знання з математики, стимулювати активну творчу роботу, розвивати логічне мислення. 
          Такі змагання виховують в учнів толерантне ставлення один до одного, вміння працювати в команді, вміння демонструвати багатство і красу світу математики.

     

5 березня  - «Математика в поезії». Учні групи № 24/19 та 14/20 читали вірші про математику.

     

 

Переглядів: 75 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика