Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2020 » April » 1 » ПРОСТІ КРОКИ ДЛЯ РОЗВИТКУ.
00:32
ПРОСТІ КРОКИ ДЛЯ РОЗВИТКУ.

В цьому році  платформа НМЦ ПТО у Дніпропетровській обл. відкриває для нас безкоштовний доступ до курсів у розділі РЕЄСТР КУРСІВ. Вони будуть доступні для ПК освітян працівників ЗП(ПТ)О, закритих через пандемію. Ми повинні зареєструватися в гугл-формі, після чого матимемо змогу навчатися.

Освітня платформа ЗП(ПТ)О пропонує понад 40 безкоштовних онлайн-курсів для навчання та самоосвіти. Серед них різноманітні курси, майстер-класи, вебінари та тренінги, які стануть у нагоді всім, – це і  «Хмарні технології в освіті», «SWAY-як конструктор уроку», «Introduction to Cybersecurity ( Вступ до кібербезпеки)», «Крокуємо до майстерності» та багато інших.

До того ж (на що слід якнайперше звернути увагу), запускають безкоштовний новий дистанційний курс «Можливості Google Glassroom». У цьому курсі стисло та доступно викладуть найважливіші факти для отримання знань та вмінь по створенню віртуального освітнього  середовища, віртуальної групи, надсилання матеріалів групі, збирання робіт онлайн тощо. Безкоштовна інтерактивна платформа Google Classroom дозволить команді нашого ліцею ділитися досвідом, підвищувати кваліфікацію і спілкуватися з колегами в «віртуальних аудиторіях».  

Зареєструйтесь на курси, і це допоможе нам впоратись з викликами пандемії та карантину. Однак, цей карантин, як і будь-яка криза, це хороший привід почати робити те, що давно потрібно було зробити - навчитися новому. Це розширить наші горизонти і допоможе нам якнайкраще організувати дистанційну освіту в Першотравенському гірничому ліцеї.

Хочете жити краще? Навчайтесь самі та обирайте освічених та досвідчених. 

                              Зробіть свій вибір! 
                                                                               НАТИСНИ

Переглядів: 156 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика