Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2020 » March » 6 » Вибір майбутньої професії. На що слід звернути увагу?
15:41
Вибір майбутньої професії. На що слід звернути увагу?

Вдало обрана професія дає можливість реалізувати себе, бути потрібним та задоволеним життям. При виборі виду діяльності важливо розглядати три складові: хочу, можу, потрібно. «Хочу» – це наші бажання, інтереси, захоплення, нахили особистості. «Можу» – це знання, здібності, психологічні особливості та стан здоров’я. «Потрібно» – це попит на обрану професію на ринку праці.

Пошук та розуміння кожної із складових розширює діапазон розуміння себе, формує уявлення майбутньої діяльності. Коли три складові перетинаються між собою, народжується свідомий вибір професії.

Ці та інші важливі питання пов’язані із вибором майбутньої професії були розглянуті   майстром в/н А. С. Носовою та старшим майстром Л. В. Слоньовою, які  4 березня 2020 р. відвідали батьківські збори для батьків учнів 9-их класів в ЗОШ №1. Розповідали про статистичні дані непрацевлаштованих громадян з вищою освітою, провели профорієнтаційний тренінг, показали фільм "Не казка про ліцей", ознайомили з професіями за якими здійснюється набір у 2020-2021 навчальному році та забезпечили роздатковим матеріалом про наш навчальний заклад.

      

   

Переглядів: 207 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика