Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2020 » December » 3 » Виховна година «Свiт у часи коронавiрусу.»
23:04
Виховна година «Свiт у часи коронавiрусу.»

Сьогодні увесь світ потерпає від пандемії коронавірусу, і Україна не виняток.  Зараз, коли люди в усьому світі говорять про запобіжні заходи, щоб захистити себе, свої родини та громади від коронавірусу (COVID-19), важливо, щоб здобувачі освіти могли продовжувати навчатися, і цей процес відбувався у середовищі доброзичливому, шанобливому, інклюзивному та дружньому до всіх.

Викладачі  та майстри в/н мають в цьому ключову роль. Необхідно надавати достовірну інформацію та науково-обґрунтовані факти про коронавірус для того, щоб зменшити страхи та занепокоєність через хворобу, а також підтримувати здатність учнів долати вторинні ефекти розповсюдження вірусу на їхні життя.

В рамках проєкту Всесвітнього Дня Гідності та Свободи 2020 на локації «Все про коронавірус»  класний керівник Спіріна І. В.  провела в групі № 31/18 виховну годину «Свiт у часи коронавiрусу.»  

На уроці ліцеїсти познайомилися зі шляхами передачі інфекції, викладач дала практичні поради, як діяти під час пандемії нового коронавірусу та як вберегти себе. Інформаційні матеріали, які були використанні на уроці, допомогли учням дізнатися більше про COVID-19, зрозуміти важливість соціальної дистанції та правил особистої гігієни через призму наукових знань.

Переглядів: 97 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика