Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2021 » June » 2 » Виробнича практика групи 24/19 за фахом «Виробник м'ясних напівфабрикатів»
13:08
Виробнича практика групи 24/19 за фахом «Виробник м'ясних напівфабрикатів»

Виробнича практика –

перший важливий крок до самостійної праці

Виробнича практика для учнів  ліцею є невід'ємною складовою частиною професійної підготовки і проводиться на базі кращих виробничих підрозділів підприємств та організацій, які мають сучасну техніку, високий рівень організації праці, застосовують прогресивні технології.

Учні групи 24/19 за фахом «Виробник м'ясних напівфабрикатів» Першотравенського гірничого ліцею  знаходяться на  виробничій практиці, де  закріплюють професійні навички та  вміння.  Ліцеїсти  навчаються  професійного спілкування  та роботі в колективі.

          

 Виробнича практика учнів проводиться безпосередньо на робочих місцях на підприємствах місця з метою удосконалення здобутих знань, умінь і практичних навичок, що необхідні для досягнення відповідного рівня кваліфікації, а також з метою забезпечення їх соціальною, психологічної і професіональною адаптації в умовах виробництва.

          

Учні професії «Виробник м'ясних напівфабрикатів»  успішно  використовують  здобуті  знання, професійні уміння в державних установах та  приватних підприємствах. Найбільша кількість учнів працює в магазині «Варус – 28» м. Першотравенськ. Вони з задоволенням навчаються хитрощам професії.

          

 

Переглядів: 94 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика