Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2021 » December » 13 » Всесвітній День Гідності та Свободи._Крок 1, 2, 5, 6, 7, 9
13:33
Всесвітній День Гідності та Свободи._Крок 1, 2, 5, 6, 7, 9

В межах проєкту Всесвітній День Гідності та Свободи 2021 в Першотравенському гірничому ліцеї    були проведені онлайн заходи.

     

КРОК 1 «Що таке гідність? Якою може бути гідність?» На підтримку Всесвітнього Дня Гідності.

Відповідальна Лариса СЛОНЬОВА – майстер в/н.

29 листопада 2021 року в групі 2ТУ/20 була проведена виховна година в онлайн форматі "Що таке гідність? Якою може бути гідність?". У наш нелегкий час, коли шкала цінностей повністю перевернута, коли матеріальні блага важать більше від духовних надбань, починає здаватися, що вже зникли благородство та честь, доброта та милосердя. Але це не так! Є цінності, які не зникнуть ніколи, на них не вплинуть історичні кризи- про ці цінності йшла розмова. Учням були надані відеоматеріали, презентації та інформація для ознайомлення.

      

      

   

КРОК 2 «Гідність в дії. Гідність щодня…» Що для мене гідність – особисті історії.

Відповідальна Альона НОСОВА – майстер в/н

3 метою утвердження ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності українців, які стали на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Українського народу, майстром в/н А.С.Носовою та класним керівником Т.О. Чорною було проведено в Гугл класі у онлайн форматі виховну годину в групі № 21/20 за темою «Гідність в дії. Гідність щодня…», «Що для мене гідність? Особисті історії». Учням були надані відеоматеріали, презентації та інформація для ознайомлення. Також було запропоновано прийняти участь у цікавій вікторині, де кожен відповідав, що для нього означає бути гідним та вільним.

КРОК 5 «Що значить діяти доброчесно?» Гідність неможлива без доброчесності.

Відповідальна Тетяна ЧОРНА – викладач англійської мови.

06 грудня 2021 у групах 13/21 та 21/20 був проведений урок присвячений доброчесності та боротьбі з корупцією. Урок був проведений в онлайн форматі на платформі Google Meet. Учні пригадали поняття «гідність», ознайомились з новим поняттям «доброчесність», розібрали таке поняття як «корупція» і як вона впливає на суспільство. Дітям було запропоновано пройти експрес-тест на доброчесність, з якого учні набрали найвищі бали. Діти розбирали цікаві життєві ситуації на доброчесність та багато дискутували з даної теми. Також учні переглянули відео про те, як виникає корупція у суспільстві. Загалом урок був цікавим та інформативним. Учні дізнались багато нової та корисної інформації.

     

КРОК 6 «СЕЕН для повернення у зону «все гаразд». Соціально-емоційне та етичне навчання (СЕЕН).

Відповідальна Світлана ХАЛЯВА – практичний психолог.

Практичним психологом ліцею було створено та висвітлено в групі 31/19 дистанційного навчання відеоролик з практиками СЕЕН для повернення в зону «все гаразд»(соціально-емоційне та етичне навчаня). Учні мали змогу ознайомитися з техніками «Миттєвої допомоги»,  які можна використовувати  коли надмірно збуджені або , навпаки , пригнічені. Кожній із них достатньо приділити лише одну-дві хвилинки. Саме за допомогою їх можна повернутися в зону «все гаразд».

        

         

КРОК 7 «Поговоримо про Україну». Про Україну цікаво, приємно, і найголовніше важливо (до 30-ої річниці незалежності України)

Відповідальна Оксана ПОСТАНОГОВА – майстер в/н.

2 грудня 2021 року в групі №31/19 була проведена виховна година в онлайн форматі «Усесвітній День Гідності. Поговоримо про Україну».

Цього року Україна святкує 30 років незалежності! Але небагато людей знають, що таке Україна  і що вона дає всьому світові.
Розповідати про Україну цікаво, приємно і, найголовніше, важливо.
І у ХХІ столітті, коли до наших послуг усі технології, робити це ще й дуже легко!

Разом з учнями ми відвідайли wow- сайт про Україну, створений до 30-ї річниці Незалежності.
На цьому сайті ми дізнались про здобутки українок і українців у спорті, мистецтві, технологіях,  науці, зверніть вашу увагу на ті місця, які варто відвідати всією родиною. Та не забуваємо про складні моменти нашого сьогодення: наразі Україна втягнена у війну, відстоює свої кордони й щодня намагається повернути як окуповані землі, так і віськополонених.

Перевірити себе на знання wow- фактів про Україну учні мали змогу  у вікторині

     

    

КРОК 9 «Безпека в інтернеті та протидія насиллю». Чи можете Ви прожити без інтернету та онлайн-ігор?

Відповідальна Вікторія КЛИМЧУК -  майстер в/н.

01.12.2021 року в групі №13/21 була проведена виховна година в онлайн форматі  «Безпека в інтернеті та протидія насильству.»

            Інтернет-технології стали невід’ємною частиною життя сучасного суспільства. У 3 роки малюки самостійно дивляться мультики на YouTube, а першокласники шукають необхідну інформацію за допомогою Google, спілкуються у соціальних мережах. Проте, популярність інтернет-ресурсів, крім позитивних моментів швидкого доступу до необхідної інформації, призвела до зростання кількості порушень прав та поширення недостовірної й конфіденційної інформації.

Вияснили такі різновиди кібербулінгу:

1. Використання особистої інформації.

2.  Анонімні погрози.

3.  Телефонні дзвінки з мовчанням.

4.  Переслідування.

5.  Тролінг.

6.  Хепі-слепінг.

7.  Сексуальні посягання.

Повідомлено учням, куди звертатися.

В разі прояву ознак кібербулінгу слід звертатись за телефоном 102. Також за правовою консультацією можна звертатись до правопросвітницького проекту Мін’юсту „Я МАЮ ПРАВО!” за телефоном 0800 213 103.

Яким буває кібербулінг.

Типові ознаки кібербулінгу:

Учням були надані відеоматеріали.

 

До цієї пам’ятної дати у бібліотеці ДПТНЗ ПГЛ розгорнуто книжкову виставку «За честь, за славу, за народ». На виставці  представлено книги та періодичні видання із фондів бібліотеки, основною темою котрих є герої, перебіг та осмислення подій Революції Гідності.

Ми вшановуємо громадянський подвиг учасників Революції Гідності, увічнюємо пам’ять самовідданих українців, Героїв Небесної Сотні, які поклали свої життя у боротьбі за самовизначення нації, героїв-воїнів АТО, котрі загинули, захищаючи кордони та суверенітет нашої держави.

     

 

 

 

 

 

Переглядів: 78 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика