Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2020 » December » 18 » Заходи до 180-річчя Михайла Старицького
16:08
Заходи до 180-річчя Михайла Старицького

З нагоди 180-річчя від дня народження Михайла Петровича Старицького в молодіжному центрі навчання та дозвілля «Час змін – молодь дій» на базі бібліотеки викладач української мови та літератури Козаченко Л. М. разом з бібліотекарем  Пшеничкою-Дрох О. О. організували та провели бібліотечний урок української літератури за темою "Театр корифеїв" з першокурсниками груп № 11/20 та № 14/20.        

Михайло Старицький увійшов в історію літератури як блискучий знавець театральної справи, талановитий поет, прозаїк, видатний драматург і режисер. Він був організатором театральної справи в Україні, режисером і антрепренером, видавцем, перекладачем – одним із тих невтомних трудівників, чиєю працею живиться кожна національна культура.

На уроці мали змогу переглянути відеофільми «Гра долі» в 2-х серіях, ознайомилися з новим виданням Старицького «На прю» та переглянути найцікавіші моменти кінострічки знятої за мотивами твору Старицького «За двома зайцями».   

     

В бібліотеці запрацювала книжково-ілюстративна виставка, матеріали якої  висвітлюють основні віхи життя й творчості Михайла Петровича Старицького.

Михайло Старицький і в поезії, і в драматургії, і в прозі виступив як новатор, що на новому етапі творчо розвинув традиції Тараса Шевченка й Марка Вовчка, став гідним соратником Івана Франка й Лесі Українки. З перших своїх кроків він поставив собі за мету служити народові рідної Вкраїни. Цей намір він несхибно здійснював протягом усього життя. І за це йому довічна шана і почесне місце у вітчизняній літературі.       

Переглядів: 105 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика