Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2021 » December » 12 » Звіт про проведення тематичного тижня правових дисциплін
22:27
Звіт про проведення тематичного тижня правових дисциплін

З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, відзначення Міжнародного дня прав людини - 10 грудня та з метою формування правової свідомості і культури здобувачів освіти з 06 по 10 грудня проводився Тематичний тиждень правових дисциплін в режимі дистанційного навчання. 

ПЛАН ТИЖНЯ

Тиждень розпочався виставкою книг, законів про основні права людини. Бібліотекарка підготувала виставку-діалог   бібліотечних матеріалів «Права людини понад усе» в межах проведення тематичного тижня правових  дисциплін та  до Міжнародного дня прав людини (10 грудня 2021). Виставка була розміщена в бібліотеці та викладена на офіційному сайті ліцею за посиланням http://dptnz-pgl.dp.ua/index/knizhkovi_vistavki_v_biblioteci/0-438 .

Також на сайті для ознайомлення була розміщення експрес-інформація  "Знаючи свої права, не забуваємо про обов'язки"

 Так, в межах проведення тижня були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій.

Керівник гуртка «Патріот» Селіванова А. І.  провела онлайн-вікторину «Права і свободи людини»

Результати вікторини:

 

І місце - Шевченко Є. група №1ТУ/21

ІІ місце - Ключик К. група №31/19

ІІІ місце -  Луганський О. група №13/21

Тиждень правових дисциплін припав на дистанційне навчання, тому для кожної групи викладач Селіванова А.І. створила в гугл класах тематичну папку з завданнями та посиланнями на різні джерела рекомендовані для перегляду від НМЦ ПТО .

      

   

Конкурс постерів «Права очима дітей».

      

 

І місце – Пшеничка-Дрох Анастасія гр.№34/19

ІІ місце -  Сбоєва Софія гр.№13/21

ІІІ місце – Булавінов Артем гр.№1ТУ/21

 

Вищезазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості здобувачів у вивченні правознавства. Рівень ефективності проведених заходів був достатньо високим, що дало змогу розвивати творчі здібності учнів, поглиблювати та розширювати знання про їх права.

Робота по формування правових відносин продовжується і далі. Вона сприяє розширенню правових знань ліцеїстів, формує вміння співвідносити в життя норми моралі та прав, застосовувати правові знання в повсякденному житті.

Переглядів: 64 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика