Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1355
Архів записів

Головна » 2020 » November » 20 » Звіт про Тиждень енергозбереження
16:47
Звіт про Тиждень енергозбереження

З метою формування у здобувачів освіти екологічного світогляду, свідомого ставлення до проблем суспільства та відповідної поведінки в суспільстві, формування активної громадянської позиції щодо енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива у Першотравенському гірничому ліцеї з 16 листопада по 20 листопада було проведено Тиждень енергозбереження та енергоефективності.

Згідно плану було проведено такі заходи:

1. Засідання Ради учнівського самоврядування, на якому були намічені заходи щодо організації соціологічного опитування, розробки та випуску тематичних бюлетенів «Збережемо енергію – збережемо Планету».

      

     

2. Конкурс газет, у яких висвітлювалися питання кліматичних змін, пов’язаних з  діяльністю теплових електростанцій, питання необхідності збереження енергії, ефективного використання тепла та води.

3. Online- вікторина на платформі Kahoot «Енергозбереження – шлях до порятунку планети Земля». Класні керівники провели виховні бесіди «Енергозбереження в побуті».

 

            20.11 у групi № 24.19 пройшла класна година " Енергозбереження в побутi". Учнi почули, як правильно  зберiгати тепло, економити гарячу воду, вимикати свiтло, використовувати енергозберігаючі лампи. Урок був плiдним. Дiти  вiдповiдали  iз завзятістю.

    

     4. Урок іноземної мови  "What is electricity?"

    

   

 На уроках електротехніки було переглянуто  документальні фільми «Як виникають аномальні катаклізми», « Кліматичний апокаліпсис: Що готує світу 2020-й рік?»

5. У ліцеї було проведено тепло аудит. При цьому було виявлено, що                      для  зменшення втрат тепла робітниками ліцею проводиться частковий ремонт зовнішніх стін навчального корпусу, ремонт покрівлі гуртожитку, заміна скла, заміна ламп розжарювання на світлодіодні.

20 листопада було підведено підсумки проведеного тижня «Енергозбереження та енергоефективність» та визначено його активних учасників.

Переглядів: 179 | Додав: Info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика